Ostrovia 1909 -Kania Gostyń

Ostrovia 1909 -Kania GostyńNiestety dzisiejszy mecz nie był w pełni udany dla piłkarzy Ostrovii 1909. Remis z Kanią Gostyń to nie jest dobry wynik dla naszych piłkarzy.

Ostrowski zespół przystępując do spotkania był faworytem pojedynku. Od początku pokarze z Ostrowa starali się narzucić swój styl gry, niestety piłkarze z Gostynia umiejętnie bronili dostępu do swojej bramki.

Już na początku spotkania mocny strzał Macieja Mikulskiego przeszedł obok bramki. W 35 minucie Maciej ponownie był blisko trafienia do siatki gości, jednak piłka przeszła obok bramki.

3 minuty później pecha miał zawodnik Kanii Damian Krzyżostaniak, który niefortunnie skierował piłkę do siatki po wgraniu w pole karne Marka Szymanowskiego. Niestety po chwili goście naprawili swój błąd i doprowadzili do wyrównania.

Po przerwie obie drużyny nie mogły pokonać przeciwnika i gra toczyła się głównie w środkowej części boiska.

Wynik spotkania 1:1 z pewnością nie jest zadowalający dla naszych piłkarzy oraz oczywiście kibiców. W obecnym sezonie każdy punkt jest na wagę pozostania w IV lidze i nie powinniśmy ich tracić z teoretycznie słabszymi zespołami. Już za tydzień nasz zespół czeka wyjazdowe spotkanie z LKS Gołuchów, która zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli.

 

 

Galeria zdjęć z meczu Ostrovia 1909 – Kania Gostyń:

« 1 z 2 »

Ostrovia 1909 – Kania Gostyń 1:1

Ostrovia zagrała w składzie:
Bartosz Jankowski – Kamil Krawczyk, Jakub Jędrzejak, Grzegorz Wachowiak, Konrad Rusek, Marek Szymanowski, Michał Giecz, Krystian Mokrzycki, Damian Spaleniak (60′ Szymon Kasprzak), Tomasz Kempiński (63′ Paweł Zadka), Maciej Mikulski (53′ Mateusz Mikulski).
Bramki zdobywali:
1:0 Damian Krzyżostaniak (39 samobójcza)
1:1 Przemysław Pawlaczyk (42)