Nie tak miało być! Ostrovia remisuje z Kanią. [FOTO]

Ostrovia 1909 -Kania GostyńNiestety dzisiejszy mecz nie był w pełni udany dla piłkarzy Ostrovii 1909. Remis z Kanią Gostyń to nie jest dobry wynik dla naszych piłkarzy.

Ostrowski zespół przystępując do spotkania był faworytem pojedynku. Od początku pokarze z Ostrowa starali się narzucić swój styl gry, niestety piłkarze z Gostynia umiejętnie bronili dostępu do swojej bramki.

Już na początku spotkania mocny strzał Macieja Mikulskiego przeszedł obok bramki. W 35 minucie Maciej ponownie był blisko trafienia do siatki gości, jednak piłka przeszła obok bramki.

3 minuty później pecha miał zawodnik Kanii Damian Krzyżostaniak, który niefortunnie skierował piłkę do siatki po wgraniu w pole karne Marka Szymanowskiego. Niestety po chwili goście naprawili swój błąd i doprowadzili do wyrównania.

Po przerwie obie drużyny nie mogły pokonać przeciwnika i gra toczyła się głównie w środkowej części boiska.

Wynik spotkania 1:1 z pewnością nie jest zadowalający dla naszych piłkarzy oraz oczywiście kibiców. W obecnym sezonie każdy punkt jest na wagę pozostania w IV lidze i nie powinniśmy ich tracić z teoretycznie słabszymi zespołami. Już za tydzień nasz zespół czeka wyjazdowe spotkanie z LKS Gołuchów, która zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli.