KPR Ostrovia przegrywa z Anilaną Łódź

KPR Ostrovia nieradzi sobie w tym sezonie z zespołami niżej notowanymi. Dzisiaj nasi szczypiorniści przegrali na własnym parkiecie z przedostatnim zespołem w lidze Anilaną Łódź.

Goście szybko uzyskali jedno bramkowe prowadzenie i przez 20 minut pierwszej połowy utrzymywali je średnio na poziomie 2 bramek. W końcówce drugiej połowy udaje się wyjść naszym zawodnikom na prowadzenie, co dawało nadzieje na pozytywne rozstrzygniecie w dzisiejszym spotkaniu.

Po przerwie dzięki grze w przewadze udaje nam się odskoczyć i uzyskać 3 bramkowe prowadzenie. Jednak przy stanie 21:18 coś stanęło w naszej drużynie i goście doprowadzają do wyrównania, a następnie uzyskują prowadzenie.

Nasi zawodnicy nie mogli dzisiaj pokonać defensywy Anilany, popełniamy kilka błędów w kluczowych momentach i ostatecznie to goście odnoszą w dzisiejszym spotkaniu zasłużone zwycięstwo.

KPR Ostrovia Ostrów – AZS Politechnika Anilana Łódź 32:36 (16:15)