Centra wygrywa z Jarotą Jarocin.

Piłkarze Centry Ostrów Wielkopolski wygrali dzisiaj z Jarotą Jarocin przed własna publicznością 2:1.

Początek spotkania to szybkie zdobycie prowadzenia przez naszych piłkarzy. Dwukrotnie Tomasz Graczyk wpisał się na listę strzelców, kierując w 5 i 14 minucie piłkę do bramki gości.

Dopiero w drugiej połowie w 66 minucie Piotr Garbarek zdobywa kontaktowego gola i to było wszystko na co mogli sobie dzisiaj pozwolić piłkarze Jaroty Jarocin.

Po końcowym gwizdku nasza drużyna mogła się cieszyć z 3 zwycięstwa w lidze i zdobytych kolejnych 3 punktów. Po 10 kolejkach KP Centa zajmuje 13 pozycje z 10 punktami, a już w najbliższą sobotę udaje się do Kalisza, gdzie zmierzy się z KKS 1925 Kalisz, który zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli 3 ligi.