Centra remisuje w Środzie Wielkopolskiej.

KP CentraW sobotnim spotkaniu 3 ligi KP Centra zremisowała 3:3 na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska.

W spotkaniu nasz zespół nie był faworytem, jednak nasz zespół po raz kolejny pierwszy objął prowadzenie. Pierwsza bramkę dla naszej drużyny zdobył Michał Kucharski. Tuz przed przerwą gospodarze wyrównują po bramce z rzutu karnego, jednak szybka odpowiedź piłkarzy Centry pozwala schodzić na przerwę z prowadzeniem naszego zespołu.

W drugiej połowie gospodarze szybko doprowadzają do remisu i ponawiają ataki na nasza bramkę. Niestety udaje im się to na 10 minut przed końcem spotkania, gdy Damian Buczma zdobywa 3 bramkę dla Polonii. Gdy zanosiło się na kolejną porażkę, Michał Kucharski zdobywa wyrównującego gola i zapewnia naszej drużynie 1 punkt.

Na chwile obecną KP Centra z 7 punktami zajmuje 14 miejsce w tabeli.

Polonia Środa Wielkopolska – Centra Ostrów 3:3 (1:2)

0:1 Michał Kucharski 17′
1:1 Krzysztof Bartoszak 44′
1:2 Jakub Michalski 45′
2:2 Igor Jurga 47′
2:3 Damian Buczma 80′
3:3 Michał Kucharski 90′