Centra przegrywa z Sokołem Kleczew.

KP CentraNie udał się wyjazd piłkarzom KP Centry do Kleczewa, gdzie zmierzyli się w ramach 7 kolejki III ligi z miejscowym Sokołem. Przegrali 1:3 i jest to 5 porażka ostrowskiego zespołu w tegorocznych rozgrywkach.

Nasz zespół z pewnością nie był faworytem w tym spotkaniu i niestety mecz również źle się otworzył dla naszych piłkarzy, gdzie w 7 minucie gospodarze zdobyli swoją pierwszą bramkę.

W 68 minucie udaje się wyrównać naszym piłkarzom. gdzie gola wyrównującego z zrzutu karnego zdobył Tomasz Adamiak.  Gospodarzy nie zadowalał remis, a zwłaszcza, iż nasi przeciwnicy to drużyna z góry tabeli ligi i w 75 minucie zdobywają prowadzenie po golu Joshuy Balogun Kayode, a wynik w ostatniej minucie spotkania ustala Jan Paczyński.

Obecnie zespół Centry zajmuje 13 pozycje w tabeli III ligi, jednak pozostałe spotkania w ramach kolejki zostaną dopiero rozegrane.

Sokół Kleczew – Centra Ostrów Wielkopolski 3:1 (1:0)

Bramki zdobywali:

Sokół Kleczew : Jakub Groszkowski 7′ (k), Joshua Balogun Kayode 75′, Jan Paczyński 90′

Centra Ostrów Wielkopolski: Tomasz Adamiak 68′ (k)