Centra przegrywa pierwszy mecz w III lidze. [FOTO]

Nieudany występ zaliczyli piłkarze Centry podczas inauguracyjnego meczu III ligi z rezerwami Pogoni Szczecin. Nasi piłkarze przegrali 1:2, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

Już od pierwszych minut było widać, iż ciężko będzie wygrać ten mecz ostrowskim piłkarzom. Pierwsza bramka dla gości padła już w 8 minucie. W 15 minucie Centra wyrównuje po bramce Jakuba Michalskiego. Niestety w 42 minucie pada druga bramka dla gości. Strzelcem bramki jest Mate Tsintsadze. Na boisku cały czas widać optyczną przewagę piłkarzy gości.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, pomimo, iż jeszcze w 85 minucie piłkarze Centry mogli wyrównać, jednak nie wykorzystali podyktowanego rzuty karnego.

KP Centra 1946 Ostrów – Pogoń II Szczecin 1:2 (1:2)

0:1 – Jakub Paprocki 8′
1:1 – Jakub Michalski 15′
1:2 – Mate Tsintsadze 42′