Centra Ostrów przegrała z Górnikiem Konin. [FOTO][VIDEO]

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie dzisiejsze spotkanie piłkarze Centry Ostrów. Przed własną publicznością przegrali 2:4 z drużyną, która zajmowała ostatnie miejsce w tabeli 3 ligi.

Początek spotkania to przewaga gości, którzy pierwszą bramkę zdobywają w 11 minucie z rzutu karnego, aby w 34 minucie dołożyć kolejną bramkę. 4 minuty później Michał Kucharski zdobywa dla Centry kontaktowego gola.

W drugiej połowie udaje się piłkarzom Centry wyrównać po bramce z rzutu karnego Tomasza Adamiak.
Niestety w końcówce lepsi okazali się goście, którzy najpierw w 88 minucie obejmują prowadzenie, aby ostatecznie w ostatniej minucie po golu z rzutu karnego przypieczętować wynik.

Z pewnością goście podczas pierwszej połowy mogli poczuć się jak u siebie, gdyż na trybunach zasiadła spora grupa kibiców z Konina oraz zaprzyjaźnionych z nimi kibiców Ostrovii 1909.