KPR Ostrovia przegrała ostatni mecz we własnej hali w tym sezonie.

KPR Ostrovia - KSSPR Końskie

Niestety ostatni mecz we własnej hali w sezonie 2016/2017 nie odbył się zgodnie z oczekiwaniami szczypiornistów Ostrovii. W sobotę przegrali z KSSPR Końskie 29:34.

Już początek spotkania pokazał, iż nie będzie łatwo Ostrovii pokonać gości, którzy po doskonałej grze uzyskują bezpieczne prowadzenie. Próby pogoni za wynikiem nie dają pozytywnego rezultatu i po pierwszej połowie goście uzyskują prowadzenie 11:15.

Początek drugiej połowy to moment dobrej gry naszego zespołu, gdzie udaje się zmniejszyć przewagę. Niestety trwało to zbyt krótko i ponownie zaczynamy popełniać błędy, które wykorzystują szczypiorniści KSSPR Końskie uzyskując nawet przed końcem spotkania 7 punktowe prowadzenie. Ostatecznie spotkanie kończy się wygraną gości 29:34 i to właśnie oni przed ostatnią kolejką zajmują 4 miejsce w tabeli I Ligi gruby B.

« 1 z 2 »

KPR Ostrovia – KSSPR Końskie 29:34 (11:15)

Ostatni mecz nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe i ich rywalem będzie AZS AWF Biała Podlaska

Oczywiście zachęcamy do Polubienie naszego konta na portalu Facebook, jeśli chcesz być na bieżąco co się dzieje na portalu czy też w sporcie w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy - link do profilu https://www.facebook.com/sportowyostrowpl/