Centra Ostrów wygrywa z Victorią Września – 2:1

Centra Ostrów - Victoria Września

Centra Ostrów Wielkopolski wygrała dzisiejszy mecz z Victorią Września i tym samym umocniła się na pozycji lidera IV ligi Wielkopolska Południe.

Dla obu drużyn było to ważne spotkania i na szczęście Centra wyszła z tego boju zwycięsko.

Pierwsza połowa nie była dla kibiców z pewnością emocjonująca, obie drużyny atakowały, jednak nie miały zbyt wielu okazji do objęcia prowadzenia.

W drugiej połowie w 62 minucie Marcin Kucharski otworzył wynik dla Centry, a piętnaście minut później Jakub Michalski podwyższył na 2:0. Ataki gości sprawiły, iż w 87 minucie Paweł Lisiecki strzelił kontaktowego gola. Do końcowego gwizdka piłkarze Centry nie pozwolili na zmianę wyniku i tym samym wygrali cale spotkanie i umocnili się na fotelu lidera.

Centra Ostrów – Victoria Września 2:1 (0:0)

Bramki zdobywali:

62′ Marcin Kucharski,- 1:0

79′ Jakub Michalski, – 2:0

87′ Paweł Lisiecki, – 2:1

« 1 z 2 »

Kolejne spotkanie piłkarze Centry Ostrów rozegrają na wyjeździe, a ich rywalem będzie Polonia Kępno.