Niesamowity mecz Bm Slam Stal. Mamy drugie zwycięstwo w ćwierćfinałach play-off.

To był niesamowity mecz, pełen zwrotów sytuacji, na szczęście rewelacyjna ostatnia kwarta przyniosła nam drugie zwycięstwo w ćwierćfinałach play-off. Wygrywamy z MKS Dąbrowa Górnicza 81-75.

Pierwsze minuty spotkania to wyrównane gra obu zespołów, gdzie żadna ze stron nie mogła wyrobić sobie odpowiedniej przewagi. Kończy się ona jednak zwycięstwem gości 15:17.

Początek drugiej kwarty to ponownie doskonała gra gości, którzy dzięki rzutom za 3 punkty powiększają przewagę. Na szczęście w końcu zaczynają popełniać błędy które bezlitośnie wykorzystują nasi koszykarze i odzyskujemy prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 37:33 dla naszej drużyny.

W trzeciej kwarcie niestety to ponownie zespół MKS zyskał przewagę i zaczął kontrolować grę. Zyskują prowadzenie i kończy się ona wynikiem 49:52. W naszej drużynie widać w tym momencie brak skuteczności co pokazują statystyki. Częściej rzucamy w stronę kosza, ale niestety niecelnie.

Czwarta kwarta to wymiana ciosów przez każdą z drużyn. Gdy wydawało się, że to goście wygrają spotkania, po odskoczeniu na 7 punktów koszykarze BM Stal pokazali charakter i udało się odrobić starty, a do remisu doprowadził Shaw King. W samej końcówce doskonale spisał się ponownie Marc Carter i dzięki temu udało się odnieść naszym koszykarzom drugie zwycięstwo w ćwierćfinałach play-off.

Kibice mieli okazje oglądać doskonałe spotkanie, a koszykarze dostarczyli nam dreszczyka emocji, na szczęście ze szczęśliwą końcówką.

« 1 z 2 »

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – MKS Dąbrowa Górnicza 81:75 (15:17, 22:16, 12:19, 32:23)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski: Carter 28, King 14, Johnson 8, Kostrzewski 8, Nikołow 7, Chanas 6, Majewski 5, Ochońko 3, Tomaszek 2, Szewczyk 0, Zębski 0.

MKS Dąbrowa Górnicza : Johnson 16, Wilson 14, Kowalenko 14, Wołoszyn 12, Wesley 8, Chatkevicius 7, Szymański 4, Piechowicz 0, Wieczorek 0.

Stan rywalizacji wynosi 2-0 dla BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski. Kolejne spotkanie odbędzie się w środę 10 maja w Dąbrowie Górniczej.

Oczywiście zachęcamy do Polubienie naszego konta na portalu Facebook, jeśli chcesz być na bieżąco co się dzieje na portalu czy też w sporcie w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy - link do profilu https://www.facebook.com/sportowyostrowpl/