Energa Czarni Słupsk lepsza od BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Polskiej Ligi koszykówki Energa Czarni Słupsk lepsza od BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Nasi koszykarze ostatni pojedynek rundy zasadniczej przegrali 82:77.

Nie zmienia to jednak naszego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej i zajmujemy 3 miejsce przed play-offami.

Początek spotkania to zdobycie 2 punktów przez naszych gospodarzy i to był jedyny moment gdy prowadziliśmy w tym spotkaniu. Po niemal natychmiastowym wyrównaniu i objęciu prowadzenia gospodarze nie oddali go już do końca meczu.

W drugiej kwarcie gospodarze prowadzili już 20 punktami, jednak nasza w drugiej połowie zaczęła odrabiać straty, jednak dzisiaj to Energa Czarni Słupsk byli lepsi.

W naszej drużynie najwięcej punktów zdobyli Marc Carter i Kamil Chanas po 13.

Energa Czarni Słupsk – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 82:77 (22:17, 23:17, 21:23, 16:20)

Energa Czarni Słupsk: David Kravish 24, Marcus Ginyard 15, Anthony Goods 12, Chavaughn Lewis 11, Mantas Cesnauskis 10, Grzegorz Surmacz 5, Łukasz Seweryn 5, Dallin Bachynski 0, Piotr Dąbrowski 0.

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski: Marc Carter 13, Kamil Chanas 13, Tomasz Ochońko 10, Łukasz Majewski 10, Christo Nikołow 9, Robert Tomaszek 6, Szymon Szewczyk 6, Mateusz Zębski 3, Aaron Johnson 3, Shawn King 2, Mateusz Kostrzewski 2, Adam Kaczmarzyk 0.

Oczywiście zachęcamy do Polubienie naszego konta na portalu Facebook, jeśli chcesz być na bieżąco co się dzieje na portalu czy też w sporcie w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy - link do profilu https://www.facebook.com/sportowyostrowpl/