Piłkarki Ostrovii 1909 niestety przegrały z Górniczą Konin.

Niestety nasze piłkarki Ostrovii 1909 w sobotę w pierwszym meczu II ligi przed własną publicznością przegrały z Górniczą Konin 0:1.  Domowy debiut nie był więc udany i na chwile obecną nasza drużyna zajmuje 8 miejsce w tabeli II ligi grupy Wielkopolskiej.

Przyglądając się grze naszych piłkarek, trzeba powiedzieć, iż niestety kuleje co najmniej jeden element ich gry, ale który bardzo rzuca się w oczy, a mianowicie skuteczność podań. Gdyby skuteczność podań była lepsza, mecz mógłby zakończyć się zupełnie innym wynikiem. Niestety przez brak dokładnych podań często piłka trafiała prosto pod nogi zawodniczek z Konina. Oczywiście piłkarki z Konina też popełniany wiele błędów i dlatego mecz wyglądał, jak wyglądał.

Oczywiście są też inne elementy do poprawienia, ale gdyby udało się poprawić ten element, z pewnością gra po stronie piłkarek Ostrovii wyglądałaby zupełnie inaczej, czego im życzę.

Poniżej galeria zdjęć z meczu Ostrovia 1909 – Górnicza Konin.

« 2 z 3 »

Następny mecz przed własną publicznością piłkarki Ostrovii 1909 rozegrają w ostatni weekend września z drużyną Grom Wolsztyn, a wcześniej czeka je wyjazdowe spotkanie 17 września, gdzie zmierzą się z drużyną Mustang Wielgie.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.