54 Bieg Republiki Ostrowskiej – 23 października 2016r. – zapisy.

54 Bieg Republiki Ostrowskiej ponownie zagości na Ostrowskich ulicach w dniu 23 października 2016. Trasa jak co roku będzie miała 10 km i będzie wiodła ulicami Ostrowa Wielkopolskiego po trasie atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Start i meta będą na Rynku, a trasa przebiega w ramach dwóch okrążeń ulicami Rynek – Wrocławska – Staszica – Gimnazjalna – Pl. Rowińskiego –Ledóchowskiego – (nawrót) – Ledóchowskiego – Kościelna – Rynek.

Zapisy przyjmowane są wyłączenie drogą elektroniczną do 16 października lub do wyczerpania limitu miejsc – 900 osób, które dokonają wpłaty wpisowego. Wpisowe wynosi 30zł.

Organizatorem biegu jest Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, a współorganizatorami Klub Sportowy „ICEMAT Team”, ICE MAT Chłodnictwo Zbigniew Matysik, Klub Sportowy Maraton Ostrów.

Na chwile obecną zarejestrowanych z opłaconym wpisowym jest 99 uczestników. Tak więc do końca zapisów pozostało 801 miejsc.

Rejestracja oczywiście tylko w formie elektronicznej pod tym linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2452

Zdjęcia z 53 Biegu republiki Ostrowskiej dostępne są na tej podstronie: http://www.sportowyostrow.pl/2015/10/25/53-bieg-republiki-ostrowskiej-zdjecia/

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.