54 Bieg Republiki Ostrowskiej – galeria zdjęć.

54 Bieg Republiki Ostrowskiej

Zakończył się 54 Bieg Republiki Ostrowskiej, który wygrał Marcin WITKOWSKI reprezentujący Mks Parasol Wrocław. Drugie miejsce zajął Yuriy BLAHODIR, a na trzecim miejscu metę przekroczył Patryk FRĄSZCZAK. Zwycięzca trasę biegi pokonał z czasem 00:33:58.

Wśród kobiet najszybsza z czasem 00:39:12 była GOLAK Agnieszka, za która linię mety przekroczyły LENDA Jolanta, a następnie WIERZCHOWSKA Izabela.

Łącznie na linii startu stanęło 821 biegaczy, którzy pokonali 10 km jak widać na zdjęciach w doskonałych humorach. Pogoda na szczęście była znośna do biegania.

Zapraszam do poniższych galerii zdjęć z 54 Biegu Republiki Ostrowskiej.

Jak co roku przed biegiem głównym odbyły się biegi młodzieżowe.

« 1 z 2 »

Przed biegiem głównym odbyła się wspólna rozgrzewka.

« 1 z 18 »

Wręczenie pucharów zwycięzcom 54 Biegu Republiki Ostrowskiej.

« 1 z 3 »

Kolejny bieg już w przyszłym roku, a że co roku pobijany jest rekord frekwencji w przyszłym roku miejmy nadzieje,iż na starcie zobaczymy jeszcze większą rzeszę biegaczy.

Oczywiście zachęcamy do Polubienie naszego konta na portalu Facebook, jeśli chcesz być na bieżąco co się dzieje na portalu czy też w sporcie w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy - link do profilu https://www.facebook.com/sportowyostrowpl/